Кошничката е празна.

Top

ОЛИВАЛ ЛЕСНА КРЕМА ПРОТИВ БРЧКИ СО ЗЕЛЕНО КАФЕ ЗА ДНЕВНА УПОТРЕБА

Original price was: 600 ден.Current price is: 300 ден.

Лесната крема со зелено кафе длабински ја хидрира кожата и видливо ги намалува брчките. Го обновува колагенот и еластинот со што се успорува стареењето на кожата и истовремено ја прави мазна и свиленкасто сјајна.

 

Употреба: Нанесете ја кремата на чиста кожа наутро или во текот на денот по потреба.

 

Тип на кожа: Сите типови на кожа

 

50 мл

- +

Description

Состојки: Aqua, Caprylic/ Capric Triglyceride, Candelilla/Jojoba/Rice Bran Polyglyceryl-3 Esters, Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Sodium Stearoyl Lactylate, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Macadamia Integrifolia Seed Oil, Glycerin, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Cetyl Alcohol, Coffea Arabica Seed Oil, Phenoxyethanol, Sodium Hydroxide, Ethylhexylglycerin, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, PEG-8, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, Citric Acid, Parfum, Limonene, Linalool

v

Со вистинска страст кон природната козметика го одбравме и го понудивме најдоброто за комплетна нега на Вашето тело.