Кошничката е празна.

Top

ОЛИВАЛ ПРИРОДЕН ШАМПОН ОД КУЧЕШКИ ТРН И ПОРТОКАЛ

430 ден

Природниот шампон од кучешки трн и портокал темелно ја чисти косата, а едноставната формула без силикони не го отежнува влакното, па допринесува за поголем волумен и бујна коса. Пријатниот мирис на кучешки трн и портокал буди чувство на свежина.

 

Не содржи СЛС, вештачки бои и мириси, туку природен дериват од кокосово масло (Coco glucoside) кој е многу нежен но ефективен за чистење на косата.

 

250 мл

- +

Опис

Состојки: Aqua, Coco-Glucoside, Sodium Coco-Sulfate, Sodium Chloride, Glyceryl Oleate, Hydrolyzed Wheat Protein, Tocopherol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Disodium EDTA, Parfum, Limonene, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Citral, Linalool

v

Со вистинска страст кон природната козметика го одбравме и го понудивме најдоброто за комплетна нега на Вашето тело.