Кошничката е празна.

Top

Информирајте се за нашите

НАЈПРОДАВАНИ ПРОИЗВОДИ

Kolekcija Smil Olival

Колекција Смил

НЕГА НА ЛИЦЕ

ГАРАНЦИЈА

100% рефундација на средствата или замена на производи.

БРЗА ДОСТАВА

Достава низ цела Македонија за 1-3 работни дена.

ДОКАЖАН КВАЛИТЕТ

Огромен број на задоволни клиенти од целата земја.

You said about us

Вашето искрено мислење

Е НАЈВАЖНО ЗА НАС

Ви се заблагодарувам за одличната услуга, професионалноста и љубезноста...навистина сте СУПЕР!

Мартина С. - Скопје

Вашето искрено мислење

Е НАЈВАЖНО ЗА НАС

Оливал ги користам со години и да бидам најискрена немам намера да пробам друга козметика. Пресреќна бев кога видов дека ги имаме и тука, бидејќи долго време си ги купував од Хрватска, а имаат се што ми е потребно!

Снежана Т. - Куманово

Вашето искрено мислење

Е НАЈВАЖНО ЗА НАС

По препорака на другарка го купив Оливал Златното масло со смил од ДМ дрогериите...значи ПРЕДОБАР производ, целото лице ми го среди, а да не зборам за преубавиот мирис 🙂 Следно што ќе пробам е...па буквално СЕ што е за мојата кожа :))

Наташа М. - Битола

ДЕРМАТОЛОШКИ
ТЕСТИРАНИ

ПРИРОДНИ
СОСТОЈКИ

НЕ СЕ ТЕСТИРАНИ
НА ЖИВОТНИ

ПОГОДНИ ЗА
ВЕГАНИ

СЕ ГРИЖИМЕ ЗА
ЖИВОТНАТА СРЕДИНА

Исполнете ги

ПОТРЕБИТЕ НА ВАШАТА КОЖА

Сува, чувствителна и реактивна, комбинирана и масна, зрела кожа... Пронајдете ја совршената нега според специфичните потреби на вашата кожа.

Практични совети од

НАШИОТ БЛОГ

Производството на Оливал козметиката е во согласност со прописите на ЕУ и во потполност одговара со високите стандарди за козметика. Производите се сертифицирани према ISO 22716 стандардот кој гарантира добра производствена пракса, гарантиран висок квалитет на производство, доследност и здравствена исправност на производот. Дополнително квалитетот е потврден со сертификатите

v

Со вистинска страст кон природната козметика го одбравме и го понудивме најдоброто за комплетна нега на Вашето тело.