Кошничката е празна.

Top

За нас

Тесори Ди Маре

Во обид да живееме едноставно, природно и свесно за нашата животна средина одбравме козметика која ќе биде водена од есенцијата на животот.
Tesori DI Mare е компанија претставник на брендот Olival и неговите богати палети на козметика, инспирирана и создадена од природата.

Со вистинска страст кон природната козметика го одбравме и го понудивме најдоброто за комплетна нега на Вашето тело. Од длабочините на Мртвото море па се до опојниот мирис на полињата со лаванда понудивме козметика која е богатство за вашата кожа, вашето тело… единствено искуство за сите сетила. Tesori Di Mare e компанија која и овозможува комплетна нега на вашата кожа, тело и дух.

 

Оливал

Брендот OLIVAL , стар повеќе од 25 год., е комплетно уживање за целото вашето тело од стапалата се до врвовите на вашата коса. Бренд посветен на негата и убавината кој во својата палета вбројува незаменливи билни гелови, високо хидратантни креми и серуми, креми со заштитен фактор, внимателно избрана линија за нега на косата и секако за телото . Нивните козметички производи се фантастичен резултат од спојот на традиционалните фармацевстки формули и богатството од природни состојки, како на пример маслото од смил.

v

Со вистинска страст кон природната козметика го одбравме и го понудивме најдоброто за комплетна нега на Вашето тело.