Кошничката е празна.

Top

ОЛИВАЛ ХРАНЛИВА КРЕМА ПРОТИВ БРЧКИ СО ЗЕЛЕНО КАФЕ

300 ден

Хранливата крема со зелено кафе ја спречува појавата на брчки, длабински ја храни и витализира кожата и ја поттикнува еластичноста на кожата. На природен начин го успорува процесот на стареење бидејќи ја навлажнува и регенерира кожата, обновувајќи го колагенот и еластинот.

 

Употреба: Нанесете ја кремата на чиста кожа навечер или во текот на денот како богата хранлива крема.

 

Тип на кожа: Сите типови на кожа

 

50 мл

- +

Опис

Состојки: Aqua, Prunus Armeniaca Kernel Oil, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Glycerin, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Propylene Glycol, Sodium Polyacrylate, Olea Europaea Fruit Oil, Sodium Stearoyl Glutamate, Coffea Arabica Seed Oil, Tocopheryl Acetate, PEG-8, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, Citric Acid, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Parfum, Linalool, Limonene

v

Со вистинска страст кон природната козметика го одбравме и го понудивме најдоброто за комплетна нега на Вашето тело.