Кошничката е празна.

Top

ОЛИВАЛ SUNSOS ЛОСИОН ЗА НЕГА ПОСЛЕ СОНЧАЊЕ

460 ден

SunSOS лосионот е наменет за нега на сите типови на кожа после сончање. Ја смирува кожата после предолгото сончање, ја поттикнува регенерацијата и ја обновува структурата на кожата. Нежните активни состојки, алое вера, маслиново масло и пантенолот, ја негуваат и регенерираат оштетената кожа.

 

200 мл

- +

Опис

Состојки: Aqua, Glycerin, Paraffinum Liquidum, Olea Europaea Fruit Oil, Cetearyl Alcohol, Alcohol Denat., Sodium Cetearyl Sulfate, Theobroma Cacao Seed Butter, Panthenol, Phenoxyethanol, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Ethylhexylglycerin, PEG-8, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, Citric Acid, Parfum, Hexyl Cinnamal, Amyl Cinnamal

v

Со вистинска страст кон природната козметика го одбравме и го понудивме најдоброто за комплетна нега на Вашето тело.