Кошничката е празна.

Top

ОЛИВАЛ ШАМПОН ОД ПИСКАВИЦА

455 ден

Екстрактот од пискавица го намалува опаѓањето на косата, а долгорочно помага за нејзин раст. Ја освежува косата, ја прави лелеава и полна со волумен. Шампонот не содржи SLS (туку негова алтернатива SLES), ни силикони. Збогатен е со пантенол за хидратација и нега на скалпот и косата.

 

Напомена: Избегнувајте контакт на шампонот со очите.

 

250 мл

- +

Опис

Состојки: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Coco- Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Sodium Chloride, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Panthenol, Trigonella Foenum-Graecum Seed Extract, Parfum, Linalool, Sodium Benzoate, Citric Acid, Isopropyl Palmitate, Isostearyl Isostearate, Potassium Sorbate, Octyldodecanol, Octyldodecyl Myristate, Disodium EDTA, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin

v

Со вистинска страст кон природната козметика го одбравме и го понудивме најдоброто за комплетна нега на Вашето тело.