Кошничката е празна.

Top

ОЛИВАЛ ICE ГЕЛ

264 ден

Ice гелот локално ја лади кожата, ги ублажува болките и ја подобрува циркулацјата. Се препорачува пред и по физичка активност. На местата каде се употребува гелот, може да се појави благо црвенило, а по ладењето на местото се добива благо чувство на затоплување.

 

Употреба: Нанесете го гелот на посакуваното место со кружни движења, неколку пати на ден.

 

Предупредување: САМО ЗА НАДВОРЕШНА УПОТРЕБА. Не се препорачува за трудници и деца помали од 6 години. Избегнувајте контакт со слузница и отворени рани. Доколку се појави иритација, прекинете со употреба. Да се чува на температура до 25°C, вон дофат на деца.

 

250 мл

- +

Опис

Состојки: Aqua, Isopropyl Alcohol, Menthol, Sodium Hydroxide, Camphor, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, CI 42051

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.

v

Со вистинска страст кон природната козметика го одбравме и го понудивме најдоброто за комплетна нега на Вашето тело.