Кошничката е празна.

Top

ОЛИВАЛ ГЕЛ ЗА ИНТИМНА НЕГА ANTIBACTERIAL

275 ден

Antibacterial гелот за интимна нега нежно чисти и го штити природниот микробиом на чувствителното интимно подрачје кај жените и мажите. Се користи за секојдневна нега и во моменти на посебни состојби. Ја одржува природната свежина и чистина на интимните делови на телото. Антибактериското дејство на австалијанското чајно дрво и смирувачкиот ефект на камилицата допринесуваат за одржување на природната микрофлора и зајакнување на природната одбрана и Ph вредност на слузницата.

 

250 мл

- +

Опис

Состојки: Aqua, Decyl Glucoside, Glycerin, Xanthan Gum, Lactic Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Chamomilla Recutita Extract, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Parfum, Limonene, Geraniol, Linalool

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.

v

Со вистинска страст кон природната козметика го одбравме и го понудивме најдоброто за комплетна нега на Вашето тело.