Кошничката е празна.

Top

ОЛИВАЛ ГЕЛ ЗА ИНТИМНА НЕГА ANTIBACTERIAL

275 ден

Antibacterial гелот за интимна нега нежно чисти и го штити природниот микробиом на чувствителното интимно подрачје кај жените и мажите. Се користи за секојдневна нега и во моменти на посебни состојби. Ја одржува природната свежина и чистина на интимните делови на телото. Антибактериското дејство на австалијанското чајно дрво и смирувачкиот ефект на камилицата допринесуваат за одржување на природната микрофлора и зајакнување на природната одбрана и Ph вредност на слузницата.

 

250 мл

- +

Description

Состојки: Aqua, Decyl Glucoside, Glycerin, Xanthan Gum, Lactic Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Chamomilla Recutita Extract, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Parfum, Limonene, Geraniol, Linalool

v

Со вистинска страст кон природната козметика го одбравме и го понудивме најдоброто за комплетна нега на Вашето тело.