Кошничката е празна.

Top

ОЛИВАЛ #ТУШИРАНАЦ

255 ден

Купка и гел за туширање, со нежна формула и пријатен мирис и овозможува туширање и миење без солзи. Не ја суши нежната детска кожа бидејќи содржи екстракти од алое вера и лаванда.

 

200 мл

- +

Опис

Состојки: Aqua, Coco-Glucoside, Sodium Coco-Sulfate, Sodium Laureth Sulfate, Glyceryl Oleate, Sodium Chloride, Citric Acid, Glycerin, Lavandula Angustifolia Flower Extract, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, CI 16185, CI 73015, Parfum, Linalool, Citronellol, Geraniol

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.

v

Со вистинска страст кон природната козметика го одбравме и го понудивме најдоброто за комплетна нега на Вашето тело.