Кошничката е празна.

Top

ОЛИВАЛ ШАМПОН ОД АВОКАДО

118 ден

Шампонот од авокадо содржи две важни активни компоненти – масло од авокадо и пантенол. Маслото од авокадо е богато со витамините А, Б, Д, Е и К, лецитин и есенцијални масни киселини, ја смирува косата и дава свиленкаст сјај. Пантенолот ја храни косата, го обновува скалпот и продира длабоко во нејзините корени, па така делува регенеративно на фарбана и избелена коса.

 

Тип на коса: Сува, оштетена и фарбана коса.

 

300 мл

- +

Опис

Состојки: Aqua, Zea Mays Starch, Sodium Cocylisethionate, Disodium Lauryl Sulfosuccinate, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Hydrogenated Castor Oil, Cocoamidopropyl Betaine, CI 77891, Sodium Laureth Sulfate, Persea Gratissima Oil, Panthenol, Parfum, Guar Hydroxipropil Trimonium Chloride, Citric Acid, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.

v

Со вистинска страст кон природната козметика го одбравме и го понудивме најдоброто за комплетна нега на Вашето тело.