Кошничката е празна.

Top

ОЛИВАЛ РУЖИН GLOW СПРЕЈ

700 ден

Нежниот Ружин Glow спреј збогатен со три различни видови на шимери и негувателен глицерин дава бисерен сјај, ја нагласува убавината на тенот, ја хидрира кожата и ја освежува. Може да се користи и како последен чекор во шминкањето.

 

Употреба: Нанесете неколку истиснувања од пумпицата на лицето, деколтето или кожата на телото од растојание од десет сантиметри и оставете го да се исуши.

 

Протресете добро пред употреба (минимум 30 секунди).

 

100мл

- +

Опис

Состојки: Aqua, Glycerin, Butylene Glycol, Mica, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Calcium Aluminum Borosilicate, Silica, Tin Oxide, Parfum, Sodium Hydroxide, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, CI 77891, CI 77491, CI 16255

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.

v

Со вистинска страст кон природната козметика го одбравме и го понудивме најдоброто за комплетна нега на Вашето тело.