Кошничката е празна.

Top

ОЛИВАЛ #РАСЧЕШЉАНАЦ

265 ден

Спрејот со нежен состав и пријатен овошен мирис помага при расчешлување на нежната детска коса. Содржи протеини од пченица и ја обновува и негува косата.

 

Употреба: Нанесете од спрејот на мокра или сува коса. Вмасирајте и потоа детално расчешлајте ја косата. Во случај на контакт со очите обилно исплакнете со вода.

 

100 мл

- +

Опис

Состојки: Aqua, Glycerin, Propylene Glycol, Alcohol Denat., Polyquaternium-7, Hydrolyzed Wheat Protein, PEG−40 Hydrogenated Castor Oil, Phenoxyethanol, Divinyldimethicone/Dimethicone Copolymer, Ethylhexylglycerin, Sodium Hydroxide, C12-13 Pareth-23, C12-13 Pareth-3, Parfum, Linalool, Citronellol, Geraniol

v

Со вистинска страст кон природната козметика го одбравме и го понудивме најдоброто за комплетна нега на Вашето тело.