Top

ОЛИВАЛ #КУПАНАЦ

255 ден

Нежниот шампон за коса, збогатен со регенератор за олеснато расчешлување, нежно ја чисти косата кај децата и тинејџерите. Формулата содржи пантенол и камилица кои ја негуваат косата и ја смируваат кожата на скалпот.

 

200 мл

- +

Опис

Состојки: Aqua, Coco-Glucoside, Sodium Coco-Sulfate, Glyceryl Oleate, Sodium Chloride, Panthenol, Hydrolyzed Wheat Protein, Chamomilla Recutita Extract, Citric Acid, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Parfum, CI 19140, CI 16255, Linalool, Citronellol, Geraniol

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.

v

Со вистинска страст кон природната козметика го одбравме и го понудивме најдоброто за комплетна нега на Вашето тело.