Кошничката е празна.

Top

ОЛИВАЛ #КУПАНАЦ

128 ден

Нежниот шампон за коса, збогатен со регенератор за олеснато расчешлување, нежно ја чисти косата кај децата и тинејџерите. Формулата содржи пантенол и камилица кои ја негуваат косата и ја смируваат кожата на скалпот.

 

200 мл

- +

Опис

Состојки: Aqua, Coco-Glucoside, Sodium Coco-Sulfate, Glyceryl Oleate, Sodium Chloride, Panthenol, Hydrolyzed Wheat Protein, Chamomilla Recutita Extract, Citric Acid, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Parfum, CI 19140, CI 16255, Linalool, Citronellol, Geraniol

v

Со вистинска страст кон природната козметика го одбравме и го понудивме најдоброто за комплетна нега на Вашето тело.