Кошничката е празна.

Top

ОЛИВАЛ КРИСТАЛНО МЛЕКО ЗА ТЕЛО

480 ден

Богатата, лесно размазлива текстура на Оливал Кристалното млеко за тело, збогатена со масла од бадем, дива роза и макадамија, длабински ја храни, влажни и негува кожата на телото. Млекото и ја враќа природната еластичност и мекост на кожата, и ја обвива со нежен пријатен мирис.

 

Тип на кожа: Сите типови на кожа

- +

Опис

Состојки: Aqua, Caprylic/Capric Triglyceride, Glycerin, Helianthus Annuus Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Sodium Polyacrylate, Triticum Vulgare Germ Oil, Macadamia Integrifolia Seed Oil, Rosa Canina Fruit Oil, Lauryl Glucoside, Polyglyceryl-2 Dipolyhydroxystearate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Parfum, Butylphenyl Methylpropional, Coumarin, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.

v

Со вистинска страст кон природната козметика го одбравме и го понудивме најдоброто за комплетна нега на Вашето тело.