Кошничката е празна.

Top

ОЛИВАЛ КРИСТАЛЕН ШИМЕР ЛОСИОН

235 ден

Кристалниот шимер лосион проткаен со нежни сребрени шимер честички, неверојатно брзо се апсорбира во кожата и суптилно ја истакнува нејзината природна убавина. Лосионот и ја враќа потребната влага на кожата, ја ослободува од чувството на исушеност и затегнување кое се појавува по капење или туширање. Долготрајниот елегантен мирис допринесува за дополнително уживање во целовкупната нега на вашата кожа.

 

Тип на кожа: Сите типови на кожа.

 

200 мл

- +

Опис

Состојки: Aqua, Caprylic/Capric Triglyceride, Helianthus Annuus Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Glycerin, Lauryl Glucoside, Polyglyceryl-2 Dipolyhydroxystearate, Sodium Polyacrylate,Triticum Vulgare Germ Oil, Macadamia Integrifolia Seed Oil, Rosa Canina Fruit Oil, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Calcium Aluminum Borosilicate, Silica, CI 77891, Tin Oxide, Parfum, Butylphenyl Methylpropional, Coumarin, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.

v

Со вистинска страст кон природната козметика го одбравме и го понудивме најдоброто за комплетна нега на Вашето тело.