Top

ОЛИВАЛ ХИДРАТАНТЕН БАЛСАМ ЗА НЕГА НА СТАПАЛА

240 ден 120 ден

Хидратантниот балсам за нега на пети и нокти, е збогатен со етерични масла од чајно дрво и рузмарин. Маслото од чајно дрво е едно од најмоќните природни антисептици, додека рузмаринот и ја враќа потребната свежина и пријатен мирис на кожата. Балсамот ја храни кожата и е совршен за секојдневна нега. Спречува појавување на груба кожа.

 

75 мл

- +

Опис

Состојки: Aqua, Paraffinum Liquidum, Cetearyl Alcohol, Sodium Cetearyl Sulfate, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Glycerin, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Divinyldimethicone/Dimethicone Copolymer, C12-13 Pareth-23, C12-13 Pareth-3, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Limonene

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.

v

Со вистинска страст кон природната козметика го одбравме и го понудивме најдоброто за комплетна нега на Вашето тело.