Кошничката е празна.

Top

ОЛИВАЛ ГЕЛ ОД ВИНОВА ЛОЗА

250 ден

Гелот од винова лоза пријатно ја лади површината на кожата и дава пријатно чувство на релаксација. Го поттикнува крвотокот на местото каде што се нанесува и се препорачува за нега на нозе, раце, зглобови или крстот.

 

Употреба: Нанесете го гелот на посакуваното место со кружни движења без да се вмасирува, неколку пати на ден.

 

Предупредување: САМО ЗА НАДВОРЕШНА УПОТРЕБА. Избегнувајте контакт со слузница и отворени рани. Доколку се појави иритација, прекинете со употреба. Да се чува на температура до 25°C, вон дофат на деца.

 

250 мл

Нема на залиха

Опис

Состојки: Aqua, Alcohol Denat., Propylene Glycol, Sodium Hydroxide, Aesculus Hippocastanum Seed Extract, Calendula Officinalis Flower Extract, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Camphor, Menthol, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin

v

Со вистинска страст кон природната козметика го одбравме и го понудивме најдоброто за комплетна нега на Вашето тело.