Кошничката е празна.

Top

ОЛИВАЛ АНТИБАКТЕРИСКА КУПКА ЗА НЕГА НА СТАПАЛА

250 ден

Антибактериската купка содржи етерично масло од рузмарин и чајно дрво. Наменета е за редовно одржување на хигиената на стапалата. Етеричните масла од рузмарин и чаjно дрво делуваат антибактериски и антисептички, а со секојдневна употреба стапалата се чисти, освежени и со намалено потење. Нежниот состав на купката е погоден за користење и на други делови од телото каде што кожата е повеќе чувствителна.

 

Употреба: Додадете една лажица од купката во 10 литри вода и оставете ги стапалата да отстојат 10 до 20 мин.

 

250 мл

Нема на залиха

Опис

Состојки: Aqua, Disodium Lauryl Sulfosuccinate, Sodium Cocoyl Isethionate, Sodium Laureth Sulfate, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Citric Acid, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Limonene, CI 19140, CI 42051

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.

v

Со вистинска страст кон природната козметика го одбравме и го понудивме најдоброто за комплетна нега на Вашето тело.